Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Dragoni najlepsi w Pucharze Polski.

Marzec 11, 2018

Prawie 300 zawodników z całej Polski rywalizowało o jak najlepszy wynik podczas pierwszych eliminacji do Mistrzostw Polski w Taekwondo. W Mykanowie na czterech matach, walczyło 21 przedstawicieli Klubu Sportowego Dragon. Bardzo miło nam poinformować, że młode smoki w kategorii junior, w klasyfikacji generalnej klubów uplasowali się na najwyższym stopniu podium. Zdobyli aż 12 medali: 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych. Trzeba również wyróżnić młodą podopieczną trenera Jacka Wąchały - Karolinę Dziura, która otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Dwa razy wręczano jej złote krążki. Pokonała wszystkie swoje przeciwniczki w walkach do 60 kg. oraz w technikach specjalnych.

Wyniki medalowe Dragonów biorących udział w zawodach:
złote
Kaja Bobrowska - walki do 45 kg.
Maria Bojarska - walki pow. 65 kg.
ww Karolina Dziura - walki do 60 kg. i techniki specjalne
srebrne
Kamil Radecki - układy  stopni mistrzoskich
Paulina Starczewska-walki do 60 kg. Maria Bojarska-techniki specjalne
brązowe
Bąk Kacper - walki do 75 kg.
Laura Ochman - walki do 65 kg.
Laura Środowska - walki do 55 kg. oraz techniki specjalne
Agata Rozpondek - walki do 50 kg.
Julia Bulska - walki do 50 kg.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
M. Bejm KS Dragon

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).