Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Dwa tytuły Mistrza Polski w Nordic Walking dla zawodników Podkowy Janów

Sierpień 11, 2019

10 sierpnia w Osielsku  odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Zawodnicy Kabex Podkowa zdobyli dwa złote medale. Patryk Kołek został zwycięzcą na dystansie  5 km. a Karol Stiller wygrał ma 10 km. Mariusz Reczulski zajął 3 miejsce , Dariusz Bińczyk był czwarty, a Daria Kobiela zajęła ósmą pozycję.

Tego samego dnia w Przewodziszowicach w III Biegu Strażnicy Jurajskiej wśród kobiet na 6 km. trasie zwycięstwem zakończyła zawody Natalia Kołek, a wśród mężczyzn wygrał Łukasz Dors. Drugie miejsca zajęli Justyna Treścińska i Wiktor Pękala, a trzecie Anna Pękala i Jakub Ucieklak

Informację sporządził: ULKS PODKOWA JANÓW

Źródło: Urząd Gminy Janów