Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Działoszyńska wiktoria

Maj 14, 2018

13 maja w Działoszynie został rozegrany IX Bieg Działoszyńska Dziesiątka. Wśród startujących byli przedstawiciele Algierii, Ukrainy i była Mistrzyni Swiata w maratonie Wanada Panfil. Serię bardzo udanych startów Podkowa rozpoczęły biegiem na 800 m nasze młodziczki kończąc bieg zwycięstwem Justyny Treścińskiej, a po drugie miejsce sięgnęła Natalia Kołek. W kategorii juniorów na dystansie 1500 m. na pierwszym miejscu finiszował Łukasz Dors, a drugi wynik biegu osiągnął Patryk Kołek. W marszu nordic walking na 5 km. przypomniała o sobie Ola Radosz kończąc zawody na pierwszy miejscu zwycięstwo tym cenniejsze że po długiej kontuzji. Druga metę przekroczyła Justyna Treścińska, a trzecie miejsce przypadło dla Danuty Pali-Skrzypczyk.

Rywalizacje na tej samej trasie wśród mężczyzn wygrał Łukasz Dors drugi był Patryk Kołek, a trzeci Grzegorz Dors. W kategorii młodzieżowej zwycięzcą został Jakub Wojdyła, a drugie miejsce zajął Miłosz Kita. Natalia Kołek wygrała kategorię młodzieżową wśród dziewcząt. W kategorii masters zwycięzcą został Adam Kolek.

W trzech startach w piątek, w sobotę i w niedzielę podopieczni trenera Grzegorza Dorsa wywalczyli 14 pierwszych miejsc, 8 drugich i 6 trzecich.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).