Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Dzień Babci i Dziadka w Pabianicach

Luty 05, 2019

W sołectwie Pabianice uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 2 lutego 2019 roku. Spotkanie to stało się tradycją Pabianic. W kaplicy Matki Kościoła w intencji Babć i Dziadków zmarłych i żyjących Mszę świętą odprawił i życzenia złożył ks. Cezary Mastalerz.

Następnie szanowni goście Babcie i Dziadkowie udali się do świetlicy na herbatkę i słodkości, tam w pięknie udekorowanej sali wnukowie dla swoich najbliższych przygotowali program artystyczny. Były wierszyki, konkursy, kolędy i piosenki. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom upominki.

Był to niezwykły dzień dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów i wzruszeń. Super Babcią w 2019 roku została Pani Helena Pędzik z Pabianic, a Super Dziadkiem Jan Zych z Siedlca. Dziękujemy Państwu Malwinie i Marcinowi Kępom z Piekarni Janów-Olsztyn za przekazane słodkości na pabianickie uroczystości.

D. Tomza

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).