Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Dzień Sołtysa w Gminie Janów

Marzec 12, 2019

11 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Sołtysa. Z tej okazji, Pan Edward Moskalik wójt Gminy Janów zaprosił wszystkich sołtysów z terenu naszej gminy na spotkanie do Bistro Złota Jura w Złotym Potoku. Podczas uroczystości Pan wójt złożył sołtysom serdeczne życzenia i podziękował za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnych społeczności.

W trakcie spotkania dyskutowano na wiele tematów, z którymi muszą zmierzyć się sołtysi. Poruszano zagadnienia dotyczące oświetlenia ulicznego, utrzymania czystości i porządku na terenie poszczególnych miejscowości, remontów i budowy dróg, czy kanalizacji. Na zakończenie sołtysi zostali obdarowani drobnymi upominkami. W spotkaniu uczestniczyły również Pani Lidia Piestrzyńska zastępca wójta oraz Pani Monika Gałązka sekretarz gminy.

Wszystkim sołtysom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego i wytrwałości w przezwyciężaniu napotkanych trudności. 

Opracował: Ireneusz Bartkowiak

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).