Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Etnostrada 2020 – zgłoś swój udział!

14 września, 2020

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie zespoły folklorystyczne do udziału w ETNOSTRADZIE. Zgłoszenia uczestnictwa w przeglądzie można nadsyłać do poniedziałku 21 września 2020 r. Finałowe prezentacje odbędą się 3 października w Akademickim Centrum Kultury „Klub Politechnik” w Częstochowie. Wystąpi zespół „Góralska Hora” ze Szczyrku. Udział w święcie folkloru mogą wziąć zespoły z naszego regionu i całego kraju, którym bliska jest kultura ludowa. Mogą to być formacje taneczne, śpiewacze, muzyczne, obrzędowe, które przygotują swój program nawiązując do wiodącego tematu – ZALOTY.
Szczegółowe informacje znajdują się na https://rok.czestochowa.pl/events.php?GroupId=1&ItemId=848

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).