Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

FOX RACE 2018

Czerwiec 14, 2018

Stowarzyszenie MIASTO SPORTU, Gmina Janów i CHRONOSPORTS sp. z o.o. zapraszają do udziału w pierwszej rundzie FOX RACE – 23.06.2018’ błonia nad Amerykanem w Złotym Potoku. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Joanna Ścigaj - Wójt Gminy Janów.

Organizatorzy zaplanowali biegi przeszkodowe dla dorosłych na różnych dystansach i o różnych stopniach trudności (od 2 km do 16 km), a także biegi dla dzieci i młodzieży.

Odbędą się także klasyfikacje drużynowe, do których będą się wliczać czasy 4 najlepszych zawodników i zawodniczek uzyskane na dystansie 16 / 8 / 4 km

Biegi są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zarówno osób zrzeszonych w klubach
sportowych, jak i amatorów. Prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu z wykorzystaniem chipów zwrotnych.

Biuro zawodów zlokalizowane na złotopotockich błoniach będzie czynne od 8.30. Dekoracja biegów we wszystkich kategoriach odbywać się będzie na bieżąco.

Zgłoszenia trwają i będą przyjmowane na www.biurozawodow.pl do 18 czerwca 2018 r.

Informacji dodatkowych udziela:
Łukasz Maletz
tel: 606 233 313 (poniedziałek - piątek, w godzinach 9:00 – 15:00)
e-mail: klub@miastosportu.pl

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).