Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Gmina Janów na jarmarku wielkanocnym

Marzec 19, 2018

Stowarzyszenie Nowa Tradycja, Spółdzielnia Socjalna Złota Jura oraz Partnerstwo Jura Moc będą promowały Gminę Janów poprzez swoje produkty, prezentowane podczas 11. Święta Palmy Wielkanocnej.

Najbliższy weekend to przedsmak świątecznego klimatu w częstochowskich Alejach. Od piątku do niedzieli (23-25 marca), w środkowym pasażu III Alei Najświętszej Maryi Panny odbędzie się jarmark wielkanocny.

Na stoiskach zwiedzający będą mogli kupować produkty związane ze świętami Wielkiej Nocy: ozdoby i upominki świąteczne, artykuły spożywcze typu chleby, wędliny, ciasta, miody i wiele innych. Goście jarmarku mogą uczestniczyć w degustacjach i pokazach przygotowanych przez wystawców. Da najmłodszych przygotowany jest program artystyczny, zabawy i konkursy o tematyce Świąt Wielkiej Nocy.

Wielkanocny jarmark będzie działał w godzinach 11.00- 19.00.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).