Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

Gmina Janów na Targach Wielkanocnych w Częstochowie

Kwiecień 15, 2019

W dniach od 12 do 14 kwietnia 2019 roku, Gmina Janów promowała się na targach w Częstochowie, podczas Święta Palmy Wielkanocnej, w III Alei NMP. Na naszym stoisku gościliśmy przedstawicieli Stowarzyszenia Nowa Tradycja, w tym Bractwo Rycerskie - Drużyna Żelaznego Wilka - z Pabianic. Stroje z epoki słowiańskiej wraz z replikami broni z tamtego okresu wzbudzały żywe zainteresowanie odwiedzających stoisko. Pracownicy gminy zapraszali gości na imprezy plenerowe, obdarowując mapami i przewodnikami.

Przez trzy dni częstochowianie i turyści przybyli do Częstochowy, licznie odwiedzali nasze stoisko wypytując o szczegóły imprez i atrakcje turystyczne. Wiele osób podkreślało, że odwiedzają systematyczne naszą gminę i są nią zauroczeni. Obiecali odwiedzić nas również w tym roku. Materiały promocyjne Gminy Janów dostarczyliśmy także do Punktu Informacji Turystycznej w Częstochowie, na prośbę Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, gdyż wiele osób dopytuje tam o naszą gminę. Stoisko było zorganizowane w ramach współpracy z Częstochowską Organizacją Turystyczną. W tym roku byliśmy jedynym stoiskiem gminnym na targach.

Informację sporządził: Ireneusz Bartkowiak

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).