Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

Gmina Janów pomaga producentom chryzantem

10 listopada, 2020

W ramach akcji „Pomoc dla posiadaczy chryzantem” Gmina Janów odebrała od producentów i sprzedawców ponad 2200 doniczek z chryzantemami. Większość z nich udekorowała Rynek w Janowie i Złotym Potoku, Muzeum im Z. Krasińskiego w Złotym Potoku, Pomniki, Miejsca Pamięci, Groby Żołnierskie, kapliczki, kościoły i skwery w Sołectwach Naszej Gminy. Część trafiła również do naszych mieszkańców aby cieszyła swą urodą ich oczy.

Kwiaty zostały pozyskane i przekazane przez Biuro Powiatowe ARiMR w Częstochowie od producentów i sprzedawców w ramach pomocy finansowej związanej ze skutkami wprowadzonego zakazu wstępu na cmentarze.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).