Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Gmina Janów w czołówce wyróżnionych

12 lutego, 2020

W gronie nominowanych do wyróżnień Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu” za rok 2019, znalazło się dwóch przedstawicieli naszej Gminy. Aż w dwóch z pięciu kategorii mieszkańcy Gminy Janów będą rywalizować w najbliższą sobotę 15 lutego o statuetkę Starosty Częstochowskiego.     

W kategorii Sport i Turystka o statuetkę powalczy Pan Ireneusz Bartkowiak - społecznik, wieloletni popularyzator turystyki jurajskiej.

Natomiast w kategorii Przedsiębiorczość nominację otrzymał Pan Stefan Pustelnik – Właściciel Przedsiębiorstwa Remontowo – Budowlanego „STEBUD” w Lusławicach.

Za obu Panów trzymamy mocno kciuki i życzymy wygranej.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).