Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Gmina Janów w teledysku

26 października, 2020

Na dobry początek tygodnia trochę muzyki od Sylwii S. oraz piękny teledysk z  widokami naszej Gminy.

Najnowszy utwór "Mów mi Narcyz" to ciekawa, nostalgiczna aranżacja, do którego muzykę i video stworzył częstochowski producent Adam ,,Śpioch" Zarzycki z Projektu 42-200.

Cały teledysk został zrealizowany w Złotym Potoku i na Pustyni Siedleckiej

Sylwia S. Wilfort pochodzi z małej miejscowości w Gminie Secemin, od 10 lat mieszka w Częstochowie. Jako nastolatka zaczęła uczęszczać na zajęcia wokalne do MDK w Częstochowie i MOK w Zawierciu. Występowała z zespołem ludowym Cyraneczka z Psar i gościnnie z hip hopowym zespołem Projekt 42-200. Zaprezentowany najnowszy utwór jest pierwszym z kilku, które stworzą album pod nazwą "Mów mi Narcyz"
Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu.
https://www.youtube.com/watch?v=8CzAyg0gGgg

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).