Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Gmina Janów zaprasza do składania ofert na sprzedaż AUTOSAN H9-21.

Sierpień 09, 2019

Gmina Janów zaprasza do składania ofert na sprzedaż AUTOSAN H9-21. Autosan w dobrym stanie technicznym. Wykorzystywany jedynie w dowożeniu uczniów do szkół - od trzech lat jedynie jako autobus rezerwowy. Oferty kupna prosimy składać do dnia 19 sierpnia 2019 w sekretariacie Urzędu Gminy Janów. Decyduje data wpływu oferty  do Sekretariatu Urzędu Gminy Janów. Autobus posiada aktualne ubezpieczenie OC. Liczba miejsc siedzących 43, stojących 10.

Podstawowe parametry:

Rok produkcji: 2001
Stan techniczny: nie uszkodzony
Skrzynia biegów: Manualna
Pojemność silnika: 6 540 cm3
Paliwo: Diesel
Przebieg: 365 tys.  km
Moc silnika 150 KM
Kraj pochodzenia: Polska

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).