Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Harmonogram wywozu odpadów na X – XII 2020 r.

22 września, 2020

Na stronie internetowej gminy Janów w zakładce „Gospodarka Odpadami” dostępny jest harmonogram wywozu odpadów na X - XII 2020 r.  Ponadto informujemy, iż zgodnie z nowelizacją ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadzona została zmiana częstotliwości odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz bioodpadów.

z terenu zabudowy jednorodzinnej oraz domków letniskowych:

  • od kwietnia do października niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady będą odbierane 1 raz na dwa tygodnie, 
  • w pozostałym okresie odbiór powyższych odpadów będzie odbywał się tak jak dotychczas, czyli 1 raz na miesiąc;

z terenu zabudowy wielorodzinnej:

  • od kwietnia do października niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady będą odbierane 1 raz na tydzień;
  • w pozostałym okresie odbiór powyższych odpadów będzie odbywał się  tak jak dotychczas, czyli 2 razy na miesiąc;

Pozostałe odpady zbierane i odbierane w sposób selektywny będą  odbierane z terenu zabudowy jednorodzinnej oraz domków letniskowych jeden raz w miesiącu a z terenu zabudowy wielorodzinnej dwa razy na miesiąc.

 

Harmonogram wywozu odpadów na X - XII 2020 r.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).