Piątek, 4 grudnia 2020r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Informacja o Komisji Rewizyjnej

15 maja, 2020

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów Pan Michał Szczepanik, informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 19 maja 2020 roku o godz. 13.45 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Porządek posiedzenia:

1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów.
2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Rewizyjnej z dnia 11 maja 2020 r.
3. Rozpatrzenie wniosku do Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów w sprawie wyjaśnienia anonimowego pisma dotyczącego Radnego Pawła Stefaniaka.
4. Wolne wnioski i zapytania.
5. Zakończenie obrad.

Informację przygotowała – Anna Kulik

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).