Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów

27 października, 2020

Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów Pan Franciszek Cieśliński zwołuje posiedzenie komisji, które odbędzie się w poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Porządek posiedzenia:

  1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
  2. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie podjęcia przez Gminę Janów działalności w zakresie telekomunikacji.
  3. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu w trybie bezprzetargowym nieruchomości położonej w obrębie Janów przy ul. Częstochowskiej 1, gm. Janów z „Clever” reprezentowanym przez właściciela Pana Przemysława Rogacz.
  4. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Janów.
  5. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  6. Omówienie i zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  7. Wolne wnioski i zapytania.
  8. Zakończenie obrad.

Informację przygotowała: A.Kulik

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).