Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Informacja o zwołaniu XX Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Janów

Styczeń 16, 2020

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Janów, Pan Artur Słabosz na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) zwołuje XX Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Janów, która odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 r. (poniedziałek) o godz. 11.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie uchwał:
3.1 Podjęcie uchwały Nr 120/XX/20 w sprawie zamiaru przekształcenia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janowie poprzez likwidację zamiejscowego oddziału przedszkolnego w Piasku.
3.2 Podjęcie uchwały Nr 121/XX/20 w sprawie zmiany budżetu gminy na 2020 rok.
3.3 Podjęcie uchwały Nr 122/XX/20 w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej.
4. Zakończenie obrad sesji.

Informację przygotowała: Justyna Nowak

Link do projektów uchwał: http://www.bip.janow.akcessnet.net/index.php?idg=2&id=5936&x=28&y=25

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).