Poniedziałek, 13 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Inicjatywa Sołecka 2020

29 czerwca, 2020

Gmina Janów otrzymała środki finansowe w kwocie 60 000 zl w ramach z Marszałkowskiego Konkursu "Inicjatywa Sołecka" w 2020 roku.

W ramach realizacji inicjatywy sołeckiej planowana jest przebudowa i uporządkowanie parkingu przy ul. Leśnej w Janowie. Utworzone zostaną miejsca parkingowe dla osób korzystających z Przychodni Rodzinnej, Gabinetu Stomatologicznego, Zakładu Gospodarki Kounalnej oraz Apteki. 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).