Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

IVJanowska Noc Bibliotek minęła…

Czerwiec 12, 2018

9 czerwca 2018 r. obchodziliśmy IV Ogólnopolską Noc Bibliotek, której tłem stała się promocja najnowszej książki Marka Monikowskiego zatytułowanej Prześmiewnik. To zbiór fraszek i anegdot z rysunkami Janusza Ochockiego.

Autor i ilustrator zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy z kabaretem „Pomyłka”, otwierając kolejne „koszyki fraszek” wywołujących salwy śmiechu.

Fraszki, anegdoty, językowe kalambury i oprawa muzyczna w wykonaniu Janusz Ochockiego stworzyły niezapomnianą atmosferę. Pozwoliły na złapanie dystansu do spraw życia codziennego, stały się swoistego rodzaju „odskocznią” dzięki prostej formie okraszonej dużą dawką humoru.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i świętowanie z nami kolejnej Nocy Bibliotek. Autorowi i ilustratorowi gratulujemy tak wspaniałej książki.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).