Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

Janów na VI PARKOWYCH HERCKLEKOTACH zwycięża!

18 lutego, 2020

16 lutego 2020r. w Katowicach odbyły się zawody w Nordic Walking pn. „VI PARKOWE HERCKLEKOTY". W zawodach udział wzięli zawodnicy Klubu Sportowego Kabex LKS Podkowa oraz mieszkańcy naszej Gminy. Pomimo bardzo dużej konkurencji (startowało ponad 200 osób), zawodnicy reprezentujący Gminę oraz Kabex LKS Podkowa zajęli bardzo wysokie miejsca w swoich kategoriach.

W kategorii Nordic Walking na 5 kilometrów:
1 miejsce OPEN zdobył Karol Stiller – KS Kabex LKS Podkowa
2 miejsce OPEN zdobył Kacper Mizgała
2 miejsce OPEN– wśród kobiet zdobyła Nadia Mizgała

W kategorii biegowej na dystansie 5 kilometrów
16 miejsce wśród kobiet zajęła Daria Stiller z Klubu Sportowego LKS Podkowa Janów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: A.Kuta-Janikowska

Zdjęcia: KS Kabex LKS Podkowa, M. Mizgała

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).