Czwartek, 21 stycznia 2021r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

JANOWIANIE w TPV Katowice

25 grudnia, 2020

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia reportażu "Tradycyjne Boże Narodzenie w regionie śląskim" przygotowanego przez TVP Katowice,  w którym wystąpiły reprezentantki Zespołu Folklorystycznego Janowianie.

https://katowice.tvp.pl/51489670/tradycyjne-boze-narodzenie-w-regionie-slaskim?fbclid=IwAR1wqfKnre2LGQPxsiDjsslxS6pPMN9NOEcaxpF9jbg2kfzkNjAckgddhmY

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).