Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Joanna Krzyżańska – Mistrzynią Polski w Kajakarstwie Klasycznym Masters

16 września, 2020

Joanna Krzyżańska, mieszkanka Bystrzanowic, kolejny raz startowała na Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym Masters (mistrzostwa dla zawodników powyżej 35 roku życia). Zawody odbywały się na torze kajakowym w Wałczu na dwóch dystansach: 1000 m i 200 m (sprint). Joanna, startując indywidualnie i w osadach, zdobyła w sumie 9 medali w tym 7 złotych i 2 srebrne, zdobywając 7 tytułów Mistrzyni Polski (w swoich kategoriach wiekowych) i 2 tytuły Wicemistrzyni Polski. Krakowski klub Kajakowy „Na Fali”, do którego należy, po raz czwarty wywalczył puchar i tytuł Drużynowego Mistrza Polski Masters.

Gratulujemy!

Zdjęcia: J.Krzyżańska

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).