Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Jura OK! – wielkie filmowanie

Kwiecień 17, 2018

W czwartkowe przedpołudnie, 12 kwietnia 2018 r.,  Biblioteka w Janowie rozbrzmiewała gwarem dzieciaków, które przybyły na kolejne spotkanie w ramach projektu Jura OK!

Motywem przewodnim spotkania było wielkie wyzwanie – napisanie tekstu promującego walory przyrodnicze i kulturalne regionu częstochowskiego. Nawiązując do wcześniejszych warsztatów, których tematem przewodnim były rymy częstochowskie, uczniowie klasy IIIc Szkoły Podstawowej w Janowie wcielili się w rolę zwierzątek naszego regionu i rymując, opowiedzieli o tym, co jest najpiękniejsze w naszej okolicy.

Gratulujemy wspaniałego występu i zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).