Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Kabex Podkowa z kolejnymi sukcesami.

Marzec 11, 2018

W sobotę 10 marca Kabex Podkowa rywalizował w Olszynie w Jurajskim biegu z okazji Dnia Kobiet. Dystans 10 km. zwycięstwem zakończyli Angelika Pietrzyk i Łukasz Dors. Drugie miejsca zajęli Julia Gałązka i Patryk Kołek. Na trzecim miejscu zakończył zawody Kacper Mizgała, a siódme miejsce zajął Jakub Wojdyła. W niedzielę 11 marca w Koszwicach tym razem na dystansie 5 km pierwsze miejsca wywalczyli Angelika Pietrzyk i Grzegorz Dors, drugie miejsce zajął Karol Stiller, a trzecie Justyna Treścińska. Daria Kobiela oraz Mariusz Reczulski zakończył zawody na szóstym miejscu, a Leszek Treściński przekroczył metę na siódmej pozycji. Rafał Kozik w rywalizacji na biegowej trasie zameldował się na siódmym miejscu.

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).