Środa, 20 czerwca 2018r. | Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Pokaż menu

Kabex Podkowa z kolejnymi sukcesami.

Marzec 11, 2018

W sobotę 10 marca Kabex Podkowa rywalizował w Olszynie w Jurajskim biegu z okazji Dnia Kobiet. Dystans 10 km. zwycięstwem zakończyli Angelika Pietrzyk i Łukasz Dors. Drugie miejsca zajęli Julia Gałązka i Patryk Kołek. Na trzecim miejscu zakończył zawody Kacper Mizgała, a siódme miejsce zajął Jakub Wojdyła. W niedzielę 11 marca w Koszwicach tym razem na dystansie 5 km pierwsze miejsca wywalczyli Angelika Pietrzyk i Grzegorz Dors, drugie miejsce zajął Karol Stiller, a trzecie Justyna Treścińska. Daria Kobiela oraz Mariusz Reczulski zakończył zawody na szóstym miejscu, a Leszek Treściński przekroczył metę na siódmej pozycji. Rafał Kozik w rywalizacji na biegowej trasie zameldował się na siódmym miejscu.

Źródło: Urząd Gminy Janów