Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Kalendarz polowań zbiorowych na terenie Gminy Janów

11 września, 2020

OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Janów z dnia 10 września 2020 roku

w sprawie w sprawie kalendarza polowań zbiorowych na terenie gminy w sezonie łowieckim 2020/2021 planowanych przez Kolo Łowieckie "Łowiec" w Częstochowie

Na podstawie art. 42 ab ustawy prawo łowieckie (t.j. Dz, U. z 2020 r., poz. 67) podaje się do publicznej wiadomości kalendarz polowań zbiorowych planowanych do przeprowadzenia w sezonie 2020/2021 przez Koło Łowieckie „ŁOWIEC" w Częstochowie:

Załącznik nr 1 do Obwieszczenia:

- Kalendarz polowań zbiorowych Koła Łowieckiego „Łowiec" w Częstochowie w sezonie łowieckim 2020/2021

Jednocześnie informuję, że właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do właściwego wójta (burmistrza, prezydenta miasta). W sprzeciwie właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu powinien wskazać nieruchomość przez podanie dokładnego adresu, a w przypadku gdyby takiego adresu nie było -numeru działki ewidencyjnej i obrębu.

Wójt zawiadamia niezwłocznie dzierżawcę lub zarządcę obwodu łowieckiego o wniesionym przez właściciela, posiadacza albo zarządcę gruntu sprzeciwie do organizowanego polowania zbiorowego, przekazując mu ten sprzeciw wraz z uzasadnieniem.

Dzierżawca albo zarządca obwodu łowieckiego przy organizacji polowania zbiorowego uwzględnia sprzeciw, gdy wykonywanie polowania będzie zagrażało bezpieczeństwu lub życiu ludzi.

Dzierżawca albo zarządca obwodu łowieckiego obowiązany jest przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego oznakować obszar tego polowania tablicami ostrzegawczymi.

Niniejsze obwieszczenie zostaje podane do publicznej wiadomości przez zamieszczenie na stronie Internetowej Urzędu Gminy Janów, w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.janow.akcessnet.net) oraz wywieszenie na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu.

 

Wójt Gminy Janów

 Edward Moskalik

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Obwieszczenie Wójta Gminy Janów.pdf pdf 65,25 KB Pobierz
Załącznik.pdf pdf 85,37 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).