Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Klub Sportowy DRAGON wyróżniony w konkursie „Marka-Śląskie”

19 października, 2020
Z wielką radością informujemy, że Klub Sportowy Dragon otrzymał wyróżnienie w konkursie "Marka-Śląskie" w kategorii SPORT.
Jest to prestiżowy konkurs organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach, Marszałka Województwa Śląskiego, Dziennik Zachodni, Polskie Radio Katowice i TVP Katowice.
Wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji pracujących na Śląsku. Pokazuje zmiany dokonujące się w województwie, podkreśla to, co o Śląsku powinna wiedzieć Polska, Europa i świat.
Serdecznie gratulujemy!

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
2020_Marka-Slaskie_KSDragon_Sport_Prezentacja.ppsx ppsx 4,28 MB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).