Piątek, 26 kwietnia 2019r. | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii
Pokaż menu

Koncert Aleksandry Tyrek w Filharmonii

Marzec 19, 2018

Skrzypaczka Aleksandra Tyrek - mieszkanka Pabianic w gminie Janów, 23 marca 2018 r. o godz. 18.00, wystąpi solo z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana, jako jedna z tegorocznych dyplomantów, wykonując I cz. Koncertu d-moll H. Wieniawskiego.

Aleksandra jest uczennicą klasy skrzypiec Elżbiety Urbańskiej w ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie. Urocza skrzypaczka występuje jako solistka w licznych konkursach i festiwalach. Będąc członkiem Polskiej Orkiestry Młodzieżowej w 2017 r. koncertowała w Krakowie, Katowicach oraz w Warszawie na antenie Polskiego Radia Dwójka. Jest stypendystką Prezydenta Miasta Częstochowy i Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej 2017/2018.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).