Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

LONEX pomaga w walce z koronawirusem

25 marca, 2020

Gmina Janów, dzięki uprzejmości lokalnego przedsiębiorstwa - firmie LONEX Longin Wałachowski, zakupiła 200 maseczek ochronnych. Połowa z nich została przekazana przez Gminę na ręce Koordynatora Zespołu Ratownictwa Medycznego Filii w Janowie Pana Mariusza Grewendy do wykorzystania na potrzeby Zespołu. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Zespołu S0118 za ich trudną i ofiarną pracę na rzecz mieszkańców Gminy i Powiatu.
Pozostałą część maseczek dystrybuujemy wśród druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Janów oraz pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych.
Zamontowaliśmy także w Urzędzie Gminy i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowie dozowniki na płyn do suchej dezynfekcji rąk, które regularnie napełniamy odpowiednimi środkami, by zwiększać bezpieczeństwo.
W tym trudnym czasie wiele zależy od nas samych! Zachowujmy się rozsądnie, dbajmy o siebie i innych, stosujmy się do przekazywanych zaleceń.

Informację przygotowała: I. Boroń

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).