Piątek, 22 czerwca 2018r. | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Pokaż menu

Majówka z poezją

Maj 16, 2017

12 maja 2017 roku odbyło się spotkanie z poetami Janowskiego Klubu Literackiego w Galerii Po Schodkach w Janowie. W prezentacjach poetyckich wystąpili: Ryszard „Sidor” Sidorkiewicz, Anna Grzanka, Grażyna Ziętek, Urszula „Serducha” Ostrowska, Joanna Krzyżańska i Marek Monikowski. Nasza Janowska publiczność nagrodziła poetów licznymi brawami.

 

Gdy

sercem i umysłem

wiersze odczytałeś

teraz są już twoje

poetą się stałeś

/ Anna Grzanka/

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).