Sobota, 20 października 2018r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Mikołaj 2017 w gminie Janów.

Grudzień 07, 2017

Mikołaja piosenkami, za co ten odwdzięczył się prezentami. Dzieci długo przygotowywały się aby powitać tak niezwykłego gościa. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Janowie przygotowały na tę okoliczność prezentacje artystyczne:

  • Gromada Zuchowa „Pluszowe Niedźwiadki” pod kierunkiem Pani Doroty Gal,
  • kl. VII z Miłośnikami Przyrody, pod kierunkiem Pani Marioli Turowskiej – Moskalik
  • kl. IVb i VI, pod kierunkiem Pani Jolanty Brzeszczak.

Święty Mikołaj był bardzo wzruszony, a dzieci otrzymały wspaniałe prezenty. Wszystkie dzieci obiecały, iż będą słuchały rodziców i wychowawców, za co Św. Mikołaj przyrzekł odwiedzić ich w przyszłym roku. Szczęściu z otrzymanych darów nie było końca. Wielka radość dzieci udzieliła się także rodzicom, którzy licznie przybyli ze swoimi pociechami. Po wręczeniu prezentów wszyscy gromadnie wyszli na rynek w Janowie, gdzie w obecności Św. Mikołaja rozświetlono choinkę – widoczny znak, że święta Bożego Narodzenia już wkrótce.

Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie, Gmina Janów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).