Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

MTB Maraton Żarki, Janów, Niegowa

Czerwiec 22, 2018

24 czerwca 2018 r. na terenie gmin: Żarki, Janów i Niegowa po raz kolejny odbędzie się wyścig Bike Atelier MTB Maratonu.

Ze względów organizacyjnych na terenie gminy Janów konieczne będą doraźne wstrzymania ruchu w godzinach 12:50 – 15:15. Utrudnienia dotyczą odcinków ulic: Parkowej, Ogrodowej, Sikorskiego, Św. Józefa, Wdowickiego, Partyzantów, Orzechowej i Sadowej w Złotym Potoku, a także skrzyżowań dróg szutrowych w okolicy Gór Gorzkowskich.

Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do kibicowania!

Źródło: Urząd Gminy Janów



Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).