Poniedziałek, 19 listopada 2018r. | Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Sancta Maria

Czerwiec 18, 2018

    Uczennica Szkoły Podstawowej w Janowie Anna Moskalik przygotowana pod kierunkiem Pani Danuty Leszczyńskiej reprezentowała Gminę Janów z pieśnią "Jako róża" w Ogólnopolskim Festiwalu Sancta Maria zdobywając II miejsce.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).