Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Nasza Artystka wyróżniona

Wrzesień 11, 2018

Grażyna Ziętek – mieszkanka Poniku w gminie Janów została wyróżniona przez jury Ogólnopolskiego „Konkurs Jednego Wiersza”, który odbył się 31 sierpnia 2018 r. w Radomsku.

Nasza Artystka zauroczyła jury patriotycznym wierszem pt. Pokolenie. Konkurs był przedsięwzięciem towarzyszącym IV Nocy Poezji i Muzyki. 

Grażyna Ziętek prowadzi Galerię Poezji i Sztuki – ArtPonik, gdzie przyjmuje artystów z całej Polski. Działa również w Partnerstwie Jura Moc - rozpowszechniając jurajską kulturę.

Gratulujemy!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).