Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Pabianice były gospodarzem X Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

11 sierpnia, 2020

9 sierpnia w Pabianicach rozegrano I rundę X Jubileuszowego Jurajskiego Pucharu Nodic Walking. Zawody otworzył i dał sygnał do startu wójt gminy Edward Moskalik. Tegoroczny Jurajski Puchar został rozegrany w dwóch konkurencjach: nordic walking i bieg przełajowy. Na starcie do obydwu konkurencji stanęło ponad 100 uczestników. Rywalizację open Super Pucharu Jury w klasyfikacji końcowej w pierwszej i drugiej konkurencji wśród kobiet wygrała Julia Trescińska przed Natalią kołek i Michaliną Kitą. Męski zawody wygrał Łukasz Dors, drugi był Patryk Kołek, a trzeci Wiktor Pękala.

W kategoriach wiekowych pierwsze miejsca wywalczyli: Anna Pękala, Jakub Sobucki, Marta Mizgała, Jakub Wojdyła, Irena Pękala, Mariusz Reczulski i Radosław Tomzik.

Drugie miejsca zajęli; Aleksandra Pękala, Aneta Sitak, Filip Tomzik, Jakub Ucieklak, Karol Stiller.

Trzecie miejsca : Wojciech Mendakiewicz, Dawid Mizgała, Kamil Strzelczyk.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).