Piątek, 10 lipca 2020r. | Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Pokaż menu

Piękna Nasza Gmina i piękni jej mieszkańcy.

16 czerwca, 2020

Ciekawe aranżacje, nowe pomysły, tak mieszkańcy Naszej Gminy w czynie społecznym angażują się aby było pięknie...

Dziękuję Panu Sołtysowi Rafałowi Czerwonce i Panu Marcinowi Stępień z Apolonki za wymianę pokrycia dachu na altance na placu zabaw, przygotowanie urządzeń placu zabaw do sezonu oraz za pomoc przy utwardzeniu drogi gminnej w Apolonce.

Dziękuję mieszkańcom Skowronowa za piękne uporządkowanie i zagospodarowanie terenu wiejskiego skweru, na którym stanął nowy domek, który będzie służył mieszkańcom jako miejsce spotkań lokalnej społeczności.

Dziękuję mieszkańcom Zagórza, Panu Sołtysowi Dariuszowi Gajda, Panu Radnemu Marcinowi Kowalczykowi za piękne uporządkowanie i zagospodarowanie terenu wokół skrzyżowania drogi gminnej i powiatowej oraz terenu przy stawie, a także za zmodernizowanie przystanku. Wiem, że przystanek będzie jeszcze odnowiony. Dziękuję.

Dziękuję mieszkańcom Żurawia, Panu Sołtysowi Zenonowi Kozierkiewiczowi, Paniom i Panom z Rady Sołeckiej oraz druhom z OSP Żuraw za piękne uporządkowanie i zagospodarowanie terenu wokół stawu na skrzyżowaniu dróg powiatowych oraz wykoszenie terenu przy stawie koło cmentarza, a także za wykonanie pięknego logo "ŻURAW" .

Dziękuję również wszystkim mieszkańcom Naszej Gminy, kórzy dbają o porządek przy centralnych punktach swoich miejscowości, sadzą i pielęgnują kwiaty oraz porządkują miejsca wokół swoich posesji ”

Edward Moskalik - Wójt Gminy Janów

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).