Środa, 20 lutego 2019r. | Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza
Pokaż menu

Pierwszy start balonowy odwołany

Lipiec 19, 2018

W związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi pierwszy start w ramach XXXIV Balonowych Mistrzostw Polski, zaplanowany na dzisiaj 19 lipca 2018 r. od godz. 19.00 został odwołany.

Kolejny start zaplanowany na piątek 20 lipca br. od godz. 5.00 prawdopodobnie uda się zrealizować. Zapraszamy!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).