Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

„Pluszowe Niedźwiadki” z Janowa to najlepsza gromada zuchowa Hufca ZHP Częstochowa!!!

Czerwiec 18, 2018
W dniach 15-16 czerwca 2018 roku przebywaliśmy na OH „Pająk”, gdzie odbywał się zlot Hufca ZHP Częstochowa. Gromady zuchowe realizowały w czasie zlotu propozycję programową „Drużyna Niepodległości”. Był to również czas wielu podsumowań. W czasie piątkowych „Oskarów” zuchenki Lena Bojanek i Julia Pluta, zostały wyróżnione w kategorii „Zuch na medal” i „Zuchowa Miss”. W czasie sobotniego apelu z udziałem zaproszonych gości, zuchy z gromady „Pluszowe Niedźwiadki” odebrały puchar oraz nagrodę za zajęcie I miejsca w rywalizacji gromad zuchowych Hufca ZHP Częstochowa. Zostaliśmy również „Mistrzowską Gromadą Zuchową Chorągwi Śląskiej” i zdobyliśmy odznakę „Harcerska Służba Ziemi Częstochowskiej”. Nasza szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Przyjaznej Harcerstwu” w stopniu złotym. Na zakończenie zuchy mogły się wyszaleć podczas festiwalu kolorów. Był to niezapomniany wyjazd. 
 
Dorota Gall
 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).