Piątek, 20 lipca 2018r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Pokaż menu

PODKOWA JANÓW MISTRZAMI POLSKI STOI.

Sierpień 06, 2017

Ponad 800 zawodników 5 sierpnia startowało w Osielsku województwo zachodnio-pomorskie w Mistrzostwach Polski w Nordic Walking organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking Udział zawodników klubu Podkowa Janów zakończył się spektakularnym sukcesem.

W najmłodszej kategorii wiekowej młodzików po mistrzowskie tytuły sięgnęli JUSTYNA TREŚCIŃSKA i WIKTOR PĘKALA. Doskonale ze swego zadania wywiązali się juniorzy stając na podium na dwóch pierwszych pozycjach - ŁUKASZ DORS wywalczył tytuł mistrza a PATRYK KOŁEK wicemistrza. W rywalizacji open kobiet na dystansie 5 km. w bezdyskusyjnym stylu wygrała ANGELIKA PIETRZYK. W marszu kobiet na dystansie 10 km. po zwycięstwo sięgnęła OLA RADOSZ. W emocjonującym wyścigu open mężczyzn na 10 km. złoty medal zawisł na szyji GRZEGORZA DORSA. Srebrny medal na tym samym dystansie wywalczył RAFAŁ KOZIK.

Nasz końcowy bilans medalowy to 6 złotych medali i 2 srebrne. To najlepszy wynik klubu w Mistrzostwach Polski.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).