Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Polityk Senioralny Gościem w Jurajskim Klubie Seniora.

Luty 13, 2020

Dnia 11 lutego 2020 roku na zebraniu Jurajskiego Klubu Seniora gościł Senator RP Ryszard Majer.

Seniorzy już po raz kolejny z dużą radością przyjęli Pana Senatora, chętnie wysłuchali informacji o seniorach, działalności seniorów i dla seniorów.

Słodki poczęstunek kawa i herbata, smaczne pączki upieczone przez koleżankę Dorotę, których sam widok wzmagał apetyt, spowodowały, że rozmowom i pytaniom nie było końca.

Na zakończenie spotkania prezes JKS Barbara Zofia Śledzik została udekorowana Odznaką Honorową Primus in Agendo, nadawana przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej, za szczególne działania w środowisku lokalnym. oraz uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

Wszyscy byliśmy bardzo mile zaskoczeni.

Gratulacje i gromkie brawa 45 członków obecnych na zebraniu wzmogły podniosłą atmosferę.

Dziękując Panu Senatorowi za przybycie za przekazanie prestiżowej Odznaki Primus in Agendo, oraz broszur i kalendarzy, chcieliśmy zrewanżować się skromnym poczęstunkiem i podarunkiem.

Z okazji Walentynek wszyscy otrzymali lizaka z serduszkiem.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Senatorowi za pamięć, współpracę i pomoc.

Po pożegnaniu przystąpiliśmy do realizacji programu zebrania – omówieniu 9 punktów w bardzo miłej atmosferze, gdzie radość i zadowolenie było widać na każdej twarzy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).