Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Styczeń 16, 2020

Zapraszamy do przyłączenia się do ósmej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która odbędzie się 20-22 marca 2020 r. Weź udział i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową.

W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy polskich i zagranicznych turystów.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna skierowana zarówno do instytucji samorządowych, jak i do hotelarzy, restauratorów, organizacji i instytucji związanych z obsługą ruchu turystycznego, a także do organizatorów eventów sportowych oraz do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie turystów skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Co ważne, podczas wiosennej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprosi do udziału również turystów z zagranicy. Akcja będzie promowana na dziesięciu rynkach, z których do Polski przyjeżdża ponad 2/3 wszystkich zagranicznych turystów. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą, POT zaprosi do Polski także turystów z Finlandii, Norwegii i Szwecji.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to doskonała szansa dla całej branży turystycznej aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu, wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w Internecie, mediach i środkach transportu. Na kampanię POT przeznacza ok. 200 tys. zł. Partnerzy akcji, z których aż 90% deklaruje udział w kolejnych edycjach, wskazują trzy główne korzyści uczestnictwa w akcji – reklamę dla swoich działalności, dotarcie do nowych klientów oraz wzrost liczby gości.

Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Rozwoju oraz Polska Organizacja Turystyczna. Partnerem strategicznym akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni. 

Aby zgłosić udział należy wypełnić elektroniczny formularz znajdujący się na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/, termin przesyłania zgłoszeń 31.01.2020 r.

Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Źródło: Urząd Gminy Janów



Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).