Piątek, 20 września 2019r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Powiatowe Biegi w Przyrowie

Maj 17, 2019

17 maja w Przyrowie odbyły się zawody w biegach przełajowych w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych. W grupie 318 uczestników wystąpili uczniowie ze SP w Lgoczance i SP w Piasku. Nasi reprezentanci zaprezentowali się znakomicie.

Na dystansie 400 m wygrała Julia Treścińska, a drugie miejsce zajęła Michalina Kita. Wśród chłopców na tym samym dystansie trzecie miejsce zajął Michał Kania. a piąte Jakub Sobucki. Na dystansie 600 m. wygrała Justyna Treścińska, a druga metę minęła Natalia Kołek. W kategorii open na dystansie 1000 m. zwyciężył Patryk Kołek. a na piątej pozycji przybiegł Kacper Mizgała. W najmłodszej kategorii  Jakub Mizgała zajął siódme miejsce.
Tekst i zdjęcia: Kabex LKS Podkowa Janów
.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).