Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Marzec 14, 2019

W dniu 13 marca 2019 r. w Zespole Szkół w Złotym Potoku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W zawodach sportowych uczestniczyły 3 drużyny z: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Romualda Traugutta
w Janowie, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Witkowicach. System rozgrywania meczy każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane były do 25 punktów.
ORGANIZATOR: Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie, WSPÓŁORGANIZATORZY: Zespół Szkół w Złotym Potoku, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

Poniżej przedstawiamy wyniki turnieju.

1. SP Zawada –  ZS Witkowice    2:1 (23:25, 25:18, 15:9)
2. ZSP Janów – ZS Witkowice     2:0 ( 25:20,25:18)
3SP Zawada –  ZSP Janów            0:2 (16:25,19:25)

Skład  zwycięskiej drużyny z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janowie: Kacper Całus, Damian Liberda, Jakub Wojdyła, Marcel Kulik, Michał Caban, Kuba Trojak, Oliwier Syc, Wiktor Gałązka, Maciej Ucieklak   opiekun pan Jacek Wąchała.

Statuetka dla najlepszego zawodnika Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej trafiła w ręce Jakuba Wojdyły z drużyny z Janowa.

Informację sporządziła: Emilia Śpiewak

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).