Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Pozyskane dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych

Wrzesień 10, 2019

9 września 2019 r. w siedzibie starostwa powiatowego w Częstochowie z rąk wicewojewody Roberta Magdziarza otrzymaliśmy czek z dofinansowaniem w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na realizację zadań drogowych. Czek na kwotę 403 216,20 zł odebrał Wójt Gminy Janów – Edward Moskalik.

Symboliczny czek oznacza uzyskanie dofinansowanie na przebudowę ulicy Narcyzowej oraz ulicy Magnoliowej w Janowie na odcinku pomiędzy ulicą Różaną oraz Fiołkową. Zostaną one wykonane w takim samym standardzie jak dotychczas wykonane i obecnie realizowane drogi na osiedlu Zaborce w Janowie. Ponadto w ramach realizacji zadania planowane jest również wykonanie ledowego oświetlenia ulicznego tych dróg. Planowany termin zakończenia zadania I połowa 2020 r.

Informację przygotowała: Agnieszka Kuta - Janikowska

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).