Piątek, 20 lipca 2018r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Pokaż menu

Program „500+” – druk wniosku wraz z załącznikami

Sierpień 02, 2017

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie udostępnia druk wniosku o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego wraz z załącznikami na okres świadczeniowy 2017/2018, w formacie pdf.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego.pdf pdf 3,52 MB Pobierz
Oświadczenie.pdf pdf 351,83 KB Pobierz
Oświadczenie - dochody nieopodatkowane.pdf pdf 1,24 MB Pobierz
Oświadczenie - wielkość gospodarstwa rolnego.pdf pdf 336,09 KB Pobierz
Oświadczenie - wysokość składek.pdf pdf 296,51 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).