Środa, 3 marca 2021r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Projekt dla Gminy Janów nagrodzony tytułem „Inżynier Roku 2019”

22 lutego, 2021

Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami, projekt realizowany przez Gminę Janów znalazł się w miesięczniku „Przegląd budowlany”. W organizowanym przez Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa konkursie, „Projekt budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z sięgaczami, kanalizacji sanitarnej tłocznej z przepompowniami ścieków w miejscowości Czepurka, Gmina Janów” przygotowany przez zespół projektantów: Iwonę Hadryś oraz Ewę Hermańska-Kaczmarczyk, został uhonorowany tytułem „Inżynier Roku 2019”.

Inwestorem zadania była Gmina Janów a inwestycja zlokalizowana jest na terenie, który charakteryzuje się bardzo trudnymi warunkami geotechnicznymi. Dzięki dużemu zaangażowaniu, doświadczeniu i profesjonalizmowi oraz wnikliwemu i rzetelnemu rozpoznaniu terenu przez zespół projektowy, realizacja robót przebiegała bardzo sprawnie i terminowo.

„Gratulujemy serdecznie Paniom i jednocześnie cieszymy się, że mogliśmy współpracować z tak znakomitym zespołem projektowym. Jesteśmy dumni, że to projekt zagospodarowania terenu z miejscowości Czepurka został doceniony i wyróżniony w tak prestiżowym konkursie.” – mówi Edward Moskalik Wójt Gminy Janów.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).