Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Pustynna Ośmiornica już za nami

Maj 22, 2018

20 maja w Siedlcu już po raz czwarty miłośnicy biegania i chodzenia z kijami wystartowali w Pustynnej Ośmiornicy. W roli honorowego gościa i głównego startera zawodów wystąpił Pan Adam Korczyński. Sukcesem organizacyjnym zawodów była rekordowa liczba uczestników.

Zawody nordic walking wśród kobiet wygrała faworytka Angelika Pietrzyk, przed Agnieszką Sosnowską - oboje reprezentują Kabex Podkowę Janów. Rywalizację open mężczyzn wygrał Łukasz Dors, drugie był Grzegorz Dors, a trzeci Karol Stiller - wszyscy Kabex Podkowa. Zmagania biegaczy na drugim miejscu ukończył Patryk Ujma z OSP Janów.

Miejsca na podium w kategoriach zawodników reprezentantów gminy Janów.

I miejsca:
Justyna Treścińska, Ola Radosz, Irena Pękala, Patryk Kolek, Milosz Kita, Wiktor Wojcik, Jakub Ucieklak, Leszek Treścinski.

II miejsca:
Julia Treścińska, Danuta Pala-Skrzypczyk, Jakub Sobucki,Mateusz Łyszczarz,Adam Kolek,Wiktor Pękala.

III miejsca:
Natalia Kołek,Daria Kobiela, Anna Pękala, Kacper Mizgała, Jakub Wojdyła.Rafał Kozik.

Organizatorzy zawodów dziękują panu Henrykowi Srokoszowi za gościnne przyjęcie a strażakom z OSP Janów i OSP Mstów za zabezpieczenie logistyczne imprezy. Tradycyjnie na zakończenie Pan Grzegorz Dors poprosił uczestników o gorące brawa dla śp. Doroty Szmagier współorganizatorki I Pustynnej Ośmiornicy .

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).