Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Rajd Pieszy – Ekonomia Społeczna na Jurajskim Szlaku

Czerwiec 21, 2018

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, serdecznie zaprasza na: Rajd Pieszy pn. „Ekonomia Społeczna na Jurajskim Szlaku” 29 czerwca 2018 r. (piątek)
Start godz. 14.00 – Rynek Olsztyn.

Ku uciesze i radości integracji jej uczestników, dla których przygotowano wiele niespodzianek wystartujemy o godzinie 14:00 z Rynku w Olsztynie, a następnie wyruszymy na 15 km trasę Jurajskich Szlaków, aby w otoczeniu pięknej przyrody znaleźć wytchnienie i inspirację do kolejnych działań.

Na wędrowców czekać będzie biesiada w Marinie Poraj. Każdy uczestnik, który potwierdzi swój udział do dnia 25 czerwca 2018 roku otrzyma pakiet startowy zawierający: butelkę wody mineralnej, posiłek regeneracyjny na trasę, a także wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

Kontakt: Patrycja Szlempo, Animator JOWES, tel.: 696 099 290, e-mail: patrycja@jowes.pl

Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody m.in.: 3 bony marketingowe o wartości 500 zł każdy.

W drodze powrotnej zapewniamy transport z Mariny Poraj do Olsztyna oraz Częstochowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).