Piątek, 4 grudnia 2020r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Razem o Rynku – konsultacje społeczne

31 lipca, 2020

Konsultacje społeczne odbędą się na Rynku w Janowie, w dniach:

8 sierpnia (sobota) 8.00 - 11.00 

8 sierpnia (sobota) 11.00 - 14.00

9 sierpnia (niedziela) 14.00 - 17.00

Podczas konsultacji możliwe bęzie wypełnienie ankiety oraz zadawanie pytań specjalistom z zakresu planowania przestrzennego. Konsultacje realizowane są w ramach projektu „Liderzy Konsultacji Społecznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, działanie 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego.

Wyniki przeprowadzonych konsultacji oraz ankiet posłużą do stworzenia wytycznych dla konkursu architektonicznego na projekt przebudowy Rynku.

Przypominamy jednocześnie, iż ankietę można wypełnić również elektronicznie na stronie internetowej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6PGXwgvmkGd5nzYYUffAxyJAid2190ocg7FJJkdqrIsbO7g/formResponse

loga.jpg

Plakat.jpg

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).