Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Rekrutacja uczniów i przedszkolaków

Luty 14, 2018

Znane są już terminy i zasady rekrutacji do klas pierwszych, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w gminie Janów na rok szkolny 2018/2019.

Do 6 kwietnia 2018r. należy złożyć wniosek o przyjecie do szkół podstawowych, natomiast do przedszkoli wnioski trzeba złożyć do 14 marca 2018 r.
Terminy ustalono zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Janów Nr 552/ 2018 z 30 stycznia  2018 r.
             
Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Rekrutacja do szkół.xls xls 27,00 KB Pobierz
Rekrutacja do przedszkoli.xls xls 27,50 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).