Piątek, 26 kwietnia 2019r. | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii
Pokaż menu

Skillzone Paintball zaprasza do gry

Marzec 21, 2018

SkillZone Paintball i drużyna paintballowa SkillZone Paintball Team S.P.T. zapraszają wszystkich chętnych na mecz otwarty, który zbiega się z nadejściem wiosny (Piasek 25 marca 2018 r.). Gra odbędzie się przy minimum 8 chętnych osobach!

Plan imprezy:
10:00 Zbiórka i rejestracja uczestników
10:15 - 10:55 Czas na przebranie się i odprawa
11:00 Rozpoczęcie malowania
15:00 (lub później) Zakończenie wydarzenia

Gra odbywać się będzie w systemie scenariuszowym z podziałem na drużyny. Istnieje możliwość rozpalenia grilla/paleniska. Gracze z własnym sprzętem i Ci którym brakuje czegokolwiek do gry poruszają się według scenariusza cenowego. Każdy kto chce skorzystać z wypożyczalni proszony jest o kontakt w celu rezerwacji kompletu dla siebie.

Grać może każdy (+13) z zastrzeżeniem, że osoby niepełnoletnie muszą być z opiekunami i/lub pobrać z naszej strony oświadczenie opiekuna (prosimy w tej sprawie o kontakt na PW, telefon lub e-mail)

Osoby zainteresowane wydarzeniem proszone są o kliknięcie "Wezmę udział" lub "Zainteresowany" oraz o kontakt z nami (telefon: 661-282-943/e-mail/PW)

Zachęcamy do polubienia wydarzenia i do udostępniania swoim znajomym.

Wiecej informacji na profilu fb >>>>

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).